ÖKOPESA OÜ

Registrikood: 11375499
Juriidiline aadress: Valgamaa, Otepää, Kopli tn 1a-5, 67403

Arved edastada: arved@okopesa.ee

NB! Palume sellele meiliaadressile mitte saata reklaame ja uudiskirju!

OTEPÄÄ ESINDUS

Kännukuke kinnistu, Otepää

AUTOTÖÖKOJA AJA BRONEERIMINE:

 + 372 55 623 806 

e-mail: info@okopesa.ee

Lahtioleku ajad: E-R 9-18   L 10-13

VILJANDI ESINDUS

Tallinna 97, Viljandi

Telefon: +372 55 538 095

E-mail: viljandi@okopesa.ee

Poe lahtioleku ajad: E-R 9-18   L 10-14

ELVA ESINDUS

Puiestee 1, Elva

Telefon: +372 55 587 493

E-mail: elva@okopesa.ee

Poe lahtioleku ajad: E-R 9-18   L 10-14

VALGA ESINDUS

J. Kuperjanovi 44, Valga

Telefon: +372 5304 0425

E-mail: valga@okopesa.ee

Poe lahtioleku ajad: E-R 8.30-17.30   L 10-14

Meeskond

Triin Peips

Juhataja
+372 55 57 0798
triin@okopesa.ee
Keeled: inglise, saksa, soome

Jaanus Laimets

Töödejuhataja

Põhja-Lääne Eesti
+372 53 610 820
jaanus@okopesa.ee
Keeled: inglise

Taimar Sügis

Töödejuhataja

Lõuna-Ida Eesti
+372 588 96 960
taimar@okopesa.ee
Keeled: inglise

Aljona Laimets

Projektijuht

+372 58 36 9212
ally@okopesa.ee

Eve Tõnisson

Müügijuht / Reklaam

+372 58 188 617
eve@okopesa.ee
Keeled: inglise, saksa

Saada meile e-kiri

Sulge menüü
×

Cart