ÖKOPESA OÜ

Registrikood: 11375499
Juriidiline aadress: Valgamaa, Otepää, Kopli tn 1a-5, 67403 (ei ole postiaadress!)

Arved edastada: arved@okopesa.ee

NB! Palume sellele meiliaadressile mitte saata reklaame ja uudiskirju!

OTEPÄÄ ESINDUS

Metalli tee 2/7, Otepää linn

Telefon:  + 372 55 623 806 

e-mail: otepaa@okopesa.ee

Lahtioleku ajad: E-R 9-18

VILJANDI ESINDUS

Leola 53, Viljandi

Telefon: +372 55 538 095

E-mail: viljandi@okopesa.ee

Poe lahtioleku ajad: E-R 9-18   L 10-15

ELVA ESINDUS

Puiestee 1A, Elva

Telefon: +372 55 587 493

E-mail: elva@okopesa.ee

Poe lahtioleku ajad: E-R 9-18   L 10-14

VALGA ESINDUS

J. Kuperjanovi 44, Valga

Telefon: +372 5304 0425

E-mail: valga@okopesa.ee

Poe lahtioleku ajad: E-R 8.30-17.30   L 10-14

Meeskond

Triin Peips

Juhataja / Hulgimüük
+372 55 57 0798
triin@okopesa.ee
Keeled: inglise, saksa, soome

 

Priit Tegova

Töödejuhataja
Põhja-, Lääne-Eesti
+372 510 8679
priit@okopesa.ee

Karli Kõivoste

Töödejuhataja
Lõuna-, Ida-Eesti
+372 58 514 980
karli@okopesa.ee

Aljona Laimets

Projektijuht
+372 58 188 617
ally@okopesa.ee
viber-image-2021-01-07-15-32-39

Piret Vahi

Kaupluste juhataja
+372 58 115 234
piret@okopesa.ee

Saada meile e-kiri