Anna meile tagasisidet ja võida auhind!

  • Post category:Uudised

Saag24 kogub tagasisidet! Siin postituses on kõigile soovijatele avatud lühiküsitlus. Küsitlus on avatud 28.01.10-10.02.2019 ja kõigi vastanute vahel loosime välja ka AUHINNA! NB! Loosis osalemise eelduseks on, et kõik kohustuslikud (*) väljad on täidetud! Täname kõiki tagasiside andjaid! Võitjaks on Sven Koch! Võtame Teiega e-posti teel ühendust!

Loe edasiAnna meile tagasisidet ja võida auhind!

Valgas nüüd hüdro!

  • Post category:Uudised

Anname teada, et nüüdsest on Valga esinduses olemas lai valik hüdrotarvikuid, voolikuid, otsi ning hülsse.  Kasutusel on kvaliteetne Finn-Poweri hüdropress, millega on töö kiire ja korralik! Võta väsinud voolik näppu ja tule kae perra! :)    

Loe edasiValgas nüüd hüdro!

Elva esinduses uuenes riiete väljapanek

  • Post category:Uudised

Räägiksime pisut Elva poes toimuvast. Fassaadi uuendamise ja soojustustööd on tänaseks lõppenud ning kevadesse jääb veel ümbruse korrastamine. Asusime korrastama müügiruume. Meil on olnud poe avamisest saadik südamel poes olev riietenurk. Ruum oli üsna piiratud algselt ning kõige rohkem kannatas selle all riietevalik. Saime väljas hoida väheseid mudeleid ja igat…

Loe edasiElva esinduses uuenes riiete väljapanek

Etanoolisisaldusega kütuse kasutamisest STIHL seadmetes

  • Post category:Uudised

STIHL seadmetes, millel on seadistatav (mehhaaniline) karburaator, sobib kasutamiseks kütus, milles on kuni 10% alkoholisisaldus. Üle selle sisaldusprotsendi võib kasutatav kütus hakata põhjustama seadme talitlushäireid. STIHL seadmed, millel on M-Tronic täiselektrooniline karburaator töötavad täisvõimsusel kuni 25% alkoholisisaldusega kütusega.

(veel …)

Loe edasiEtanoolisisaldusega kütuse kasutamisest STIHL seadmetes