HAUKA LAAT 11-12.08 ANTSLAS

Meil on rõõm tõdeda, et taas on kätte jõudnud august, millel on juures kerge sügise lõhn. Sellel aastal on olnud suvi Eestimaal vapustav ning ega see suvesoojus veel niipea ei rauge.

Meil on olnud tihe suvehooaeg, mis kulmineerub 11.-12. augustil toimuva Hauka laadaga.  Jah, ka sellel aastal oleme meie kohal. Vanad sõbrad leiavad meid ikka sealt, kus varem (roheala) ja uued tulijad saavad tutvuda laadaplaaniga ja leida Ökopesa OÜ.

Eelmisel aastal käijad kindlasti mäletavad, et lisaks tehnika müügile käis meil ka vahva hot-dogi pidu ning kuumale ilmale pakuti leevenduseks vanaema morssi. Oli lõbus kogemus meile kui ka kõigile möödujatele, sest telgis toimetas tore kokapoiss abilistega.

Sellel aastal me küll hot-dogi ei paku, aga oleme leidnud põnevad uued koostööpartnerid. Eelmisel aastal toimetasime laadal kõrvuti Palgipoistega (www.palgipoisid.ee).

Sellel aastal alustasime koostööd AGA Eesti Gaasiga. Meie Elva ja Valga esindusest saab nüüd ka gaasiballoone osta ja vahetada ning soetada gaasitarvikuid. Hauka laadale on AGA meile kaasa andnud põnevad flaierid, mida klientidele jagada ja kõigile, kes huvituvad. Kui saad sellise lendlehe näpuvahele, siis meie esindustes on Sulle propaani (köögigaasi) balloonivahetus -20% soodsam. See on puhas kokkuhoid ja hinnavõit!

Aastast 2018 liitusime ka Aiatehnikaeksperdid grupiga (www.aiatehnikaeksperdid.ee). See laiendab veelgi meie tootevalikut ning annab õiguse müüja Echo masinaid ning Cub Cadeti niiduseadmeid. Ka need on meil kõik kaasas ja tutvumishinnaga. Echo ja Cub Cadeti suurmüüja Stokker annab meile laadale kaasa palju pisikesi üllatusi, mida jagada.

Kõik kliendid, kes meid siiamaani on külastanud teavad, et meie juurest saab osta alati kvaliteetset metsatööriietust ja turvavarustust. Nüüd lisaks Stihli metsavarustusele on meil müügil ka Helly Hanseni Workwear tööriided ja jalanõud, mis sobivad kõigi valdkonna töötajatele nii sise- ja välitingimustesse.

Lisaks uutele koostööpartneritele on paindlikud hinnad pakkunud Stihl akusarja toodetele. Nii võid omale saada akuhekipügaja või trimmeri kuni -20% soodsamalt. Sügisel peab ikka stiihlselt aeda korrastama. 

Teeme ka suure hinnapõletuse Vikingi, MTD, Cub Cadeti muruniidukitele. Vikingi nii lükatavate kui ka vedavate niiduki hinnad kukuvad kuni -30% tavahinnast! Kaasa võtame ka kõik hetkel laos olevad murutraktorid.

Kui oled hea kaupleja, siis pole ka probleemi minna laadalt koju tutika võsalõikuriga või survepesuriga, millega oled kaasa skoorinud laia lisavarustuse pagasi.

Kindlasti on meil kohal ka oma ala professionaalid nii metsatöödes kui tehnika remondi alalt, niiet tule küsi julgelt nõu ja vahetame kontakte!

Loe edasi

Etanoolisisaldusega kütuse kasutamisest STIHL seadmetes

STIHL seadmetes, millel on seadistatav (mehhaaniline) karburaator, sobib kasutamiseks kütus, milles on kuni 10% alkoholisisaldus. Üle selle sisaldusprotsendi võib kasutatav kütus hakata põhjustama seadme talitlushäireid. STIHL seadmed, millel on M-Tronic täiselektrooniline karburaator töötavad täisvõimsusel kuni 25% alkoholisisaldusega kütusega.

(veel …)

Loe edasi
Sulge menüü
×

Cart